Каталог матеріалів

Урок №129 для 5 класу з математики за О. Істер - Розв’язування вправ і задач на множення десяткових дробів.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 129. Розв’язування вправ і задач на множення десяткових дробів.

Мета: закріпити вміння виконувати множення десяткових дробів та вдосконалювати навички застосування одержаних знань при розв’язуванні вправ та задач прикладного змісту; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють виконувати множення десяткових дробів.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-6. Математичні приклади (усно).

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-8. Рухлива вправа.

Слайд 9-17. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 2-4 рівня складності № 1490, 1491, 1492,1493, 1495.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Завдання. Знайдіть значення виразу:

Знайдіть значення виразу:

1) (780,84 – 779,84) ⋅ (84,967 + 9,303);

2) (507,6 +19,4) - 6,1 ⋅ 70,6.

Слайд 20. Завдання. Виконайте обчислення:

1,12 - (150 : 25 - 5)3

Слайд 21. Індивідуальна робота.

Людина за 1 хв робить 15 видихів, вдихаючи 0,55 л повітря за кожний вдих. Скільки повітря вона вдихає за 1 год?

Яку масу повітря вдихають учні вашого класу за 45 хв уроку математики, якщо маса 1 л повітря дорівнює 1,3 г?

 

Слайд 22. Задачі на логіку.

Марічкина кімната має таку властивість: якщо її поставити на «бік» (на будь-яку бічну стіну), то її площа не зменшиться. Якою може бути найбільша площа цієї кімнати, якщо її висота 3 м?

Підсумок

Слайд 23. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 24. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 25. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні