Каталог матеріалів

Урок №127 для 1 класу з математики за С.О. Скворцовою - Знаходимо невідомий від’ємник і зменшуване.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №127. Знаходимо невідомий від’ємник і зменшуване.

Мета: повторити поняття "Доданок", "Сума", "Зменшуване", "Від'ємник", "Різниця". Вчити учнів знаходити невідомі зменшуване, від'ємник. Працювати над знаходженням невідомих компонентів у прикладах. Закріпити уміння розв’язувати задачі. Вдосконалювати обчислювальні навички, вміння розв'язувати задачі. Розви­вати увагу, уміння слухати однокласників та вчителя. Виховувати уважність, старанність в роботі, інтерес до вивчення математики.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Виконай арифметичні дії.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Заповни таблицю.

Слайд4. Знайди невідомі компоненти.

Слайд5. Склади задачі за короткими записами. Усно розв’яжи першу задачу. Чи є між цими двома задачами зв’язок? Як називають такі задачі?

Слайд6. Склади задачі за короткими записами. Усно розв’яжи першу задачу. Чи є між цими двома задачами зв’язок? Склади ще одну таку задачу.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Обчисли значення виразів. Запиши результати.

Слайд9-12. Зістав вирази в кожному стовпчику. Розгадай закономірність.

Слайд13. Міркуємо логічно.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15. З’ясуй, які знаки арифметичних дій пропущено в рівностях.

Слайд16-21. З’ясуй, які числа або знаки арифметичних дій треба вставити, щоб одержати істинні рівності.

Слайд22. Рухлива вправа.

Слайд23. Виконай короткий запис задачі. Розв’яжи задачу.

Слайд24. Знайди довжину ламаної АВСМ

Слайд25. Накресли ламану, що складається з чотирьох відрізків.

ЗМ (закріплення матеріалу)

Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

Рефлексія