Каталог матеріалів

Урок №126 для 1 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Як залежить діяльність людей від природних умов?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №126. Як залежить діяльність людей від природних умов?

Мета: Донести до дітей інформацію про те, що діяльність людини залежить від природніх умов, розвивати спостережливість, пізнавальний інтерес; виховувати любов до природи, розвивати навички логічного мислення і мовлення учнів; виховувати дружелюбність, любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Розглянь світлини. Де умови для життя рослин і тварин сприятливіші?

Слайд5. У безводній і безлюдній пустелі не сприятливі умови для діяльності людей.

Слайд6. За світлинами розкажи, чому погодні умови на півночі не сприятливі для діяльності людини.

Слайд7. У давнину люди майже повністю залежали від природніх умов.

Слайд8. Де були зручні пасовища, розводили свійських тварин.

Слайд9. Займалися рибною ловлею.

Слайд10. Запам’ятай.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Люди стали окультурювати рослини.

Слайд13. Де були зручні пасовища, з’явилися ферми та птахофабрики для свійських тварин.

Слайд14. В водних господарствах стали вирощувати рибу.

Слайд15. Якби людина не пристосовувалась до природи, треба пам’ятати.

Слайд16-17. Поясни прислів’я.

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19-20. Поясни прислів’я.

Слайд21-23. Де ти «посадиш» рослину на городі, у полі, чи в садку?

Слайд24. Яку рослину вирощують там, де багато тепла?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24. Для роздумів.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні