Каталог матеріалів

Урок №125 для 1 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Чому свійські тварини і люди — нерозлучні супутники?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко

Урок №125. Чому свійські тварини і люди — нерозлучні супутники?

Мета: Ознайомити учнів з істотними ознаками диких і свійських тварин. Учити визначати, яку користь приносять свійські тварини людині. Розвивати мислення, спостережливість, увагу. Виховувати дбайливе ставлення до тварин.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Із поданих складів утворіть слово та дізнайтеся тему уроку.

Слайд5-6. Запам’ятай.

Слайд7. Відгадай загадки.

Слайд8. Розглянь малюнки. Доповни власними прикладами.

Слайд9. Поміркуй.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Навіщо люди заводять цих тварин?

Слайд12-14. Відгадай загадку.

Слайд15. Поміркуй.

Слайд16. Чи знаєш ти..?

Слайд17. Чому голуба називають «птахом миру»?

Слайд18. Розкажи.

Слайд19. Назви тварин для яких люди заготовляють сіно.

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21. Назви тварин для яких люди заготовляють моркву.

Слайд22. Назви тварин для яких люди заготовляють зерно.

Слайд23. Обери тварин, про яких піклуються люди. Як їх називають?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24. Цікаво знати.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні