Каталог матеріалів

Урок №124 з математики для 4 класу за С. Логачевською - Геометричні пощинні фігури

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального підручника «Математика. Автори: Логачевська Світлана Панасівна, Логачевська Тетяна Андріївна для 4 класу за програмою НУШ за 2024 р.

 

Урок №124.

Тема. Геометричні площинні фігури.

Мета: формувати в учнів уявлення про геометричні площинні фігури, їхні основні властивості та характеристики; розвивати просторове мислення, математичну грамотність та вміння порівнювати й аналізувати фігури; виховувати уважність, спостережливість та інтерес до геометрії.

Очікувані результати:

  • розпізнають і називають основні геометричні площинні фігури (трикутник, квадрат, прямокутник, коло тощо);
  • пояснюють основні властивості цих фігур (кількість сторін, кутів, особливості форми);
  • порівнюють та класифікують геометричні фігури за певними ознаками;
  • застосовують знання про площинні фігури під час розв’язування практичних завдань;
  • знаходять приклади використання геометричних фігур у навколишньому середовищі;
  • використовують набуті знання для розв’язання задач, пов’язаних з множенням чисел у практичних ситуаціях.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань. Мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-7. Усне опитування.

Слайд 8. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 11. Робота над задачею.

Слайд 12. Робота над задачею.

Слайд 13. Робота над задачею.

Слайд 14. Робота над задачею.

Слайд 15. Виконуємо завдання.

Слайд 16. Робота над задачею.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого матеріалу.

Слайд 19. Виконуємо завдання.

Слайд 20. Виконуємо завдання.

Слайд 21. Виконуємо завдання.

Слайд 22. Виконуємо завдання.

Слайд 23. Виконуємо завдання.

Слайд 24. Виконуємо завдання.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 25. Домашнє завдання.

Слайд 26. Рефлексія. Вправа «Питання від братів Супер Маріо».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні