Каталог матеріалів

Урок №122 для 3 класу з математики за С. Скворцовою - Розв’язуємо задачі

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекта «Математика. 3 клас. С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко» (підручник у 2-х частинах; навчальний зошит у 4-х частинах; додаток «Працюю самостійно» у 4-х частинах; методичний супровід для учителя).

Урок № 122. Розв’язуємо задачі

Мета: формувати вміння розв’язувати задачі на знаходження трьох чисел за трьома сумами, удосконалювати вміння розв’язувати задачі на знаходження четвертого пропорційного і задачі, обернені до задач на різницеве порівняння двох часток (пов’язані з одиничною нормою); формувати вміння виконувати письмове додавання та віднімання трицифрових чисел; удосконалювати вміння розв’язувати складені задачі на матеріалі задач, які містять збільшення або зменшення числа на кілька одиниць або у кілька разів, що сформульовані у непрямій формі; формувати вміння виконувати письмове додавання та віднімання трицифрових чисел, додавання і віднімання іменованих чисел; удосконалювати навички додавання і віднімання, множення та ділення круглих трицифрових чисел, креслити відрізок заданої довжини і виділяти його частину.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 3-4.  Геометрична хвилинка.

Слайд 5. Рухлива вправа для очей.

Слайд 6-8. Хвилинка каліграфії.

Слайд 9. Завдання 1. З’ясуй, на які запитання з поданих можна відповісти

за даною умовою.

Слайд 10. Завдання 2. Добери умову до запитання.

Слайд 11. Завдання 3. Розв’яжи задачу. Перевір правильність розв’язання. Зміни умову задачі так, щоб одержати задачу на знаходження четвертого пропорційного.

Слайд 12. Завдання 3. Розв’яжи задачу. Перевір правильність розв’язання. Зміни умову задачі так, щоб одержати задачу на знаходження четвертого пропорційного.

Слайд 13. Завдання 4. Розв’яжи задачі усно.

Слайд 14. Фізкультхвилинка

Слайд 15-16. Завдання 3. Знайди:

Слайд 17. Завдання 6. Накресли відрізок завдовжки 45 мм. Наведи кольоровим олівцем його дев’яту частину.

Слайд 18-19. Завдання 7. Виконай дії з іменованими числами.

Слайд 20. Завдання 8. Знайди значення виразів письмово, виконай перевірку.

Слайд 21. Рухлива вправа

Слайд 22-23. Завдання 1. Розв’яжи задачі.

Слайд 24-26. Завдання 2. Знайди значення виразів усно.

Слайд 27. Завдання 3. Знайди значення виразів письмово, виконай перевірку.

Слайд 28-29. Завдання 4. Знайди значення виразів.

Слайд 30. Завдання 5. Розв’яжи задачу.

Слайд 31. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Слайд 32. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 33. Пояснення завдань домашньої роботи.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні