Каталог матеріалів

Урок №122 для 4 класу з української мови за І. Большаковою - Неозначена форма дієслова.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за підручником І. Большакова та І. Хворостяний

 

Урок № 122. Неозначена форма дієслова

 

Мета: ознайомити учнів із неозначеною формою дієслова; вчити визначати неозначену форму дієслова у реченнях, ставити питання до них; шукати у реченнях головні слова; розбирати слова за будовою; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Хвилинка каліграфії.

Слайд 6-7. Вправа «Словникові слова».

Слайд 8. Вправа «Продовжте речення».

Слайд 9. Самостійна робота в групах.

Слайд 10. Творче завдання.

ІІ. Основна частина

Слайд 12. Підпиши малюнки дієсловами з довідки. Яке дієслово ти не вибрав / не вибрала? Чому?

Слайд 13. Запам’ятай.

Слайд 14. Запиши дієслова в початковій формі.

Слайд 15. Говори правильно.

Слайд 16-17. Розбери дієслова за будовою.

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

Слайд 19-20. Щоденні 5.

Слайд 22. Запиши дієслова у неозначеній формі у таблицю. Познач суфікс –ти-. Визнач основу дієслів.

Слайд 23. Проаналізуйте дієслова за зразком.

Слайд 24. До дієслова, яке відповідає на питання що робити?, допиши споріднене дієслово, яке відповідає на питання що зробити?, і навпаки.

Слайд 25. Розбери дієслова за будовою.

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання

Слайд 26. Пояснення домашнього завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 27. Рефлексія. Вправа «Ранець – м'ясорубка – кошик».

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні