Каталог матеріалів

Урок №120 для 1 класу з математики за С.О. Скворцовою - Додаємо і віднімаємо числа на основі нумерації. Сума розрядних доданків, 45 = 40 + 5.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №120. Додаємо і віднімаємо числа на основі нумерації. Сума розрядних доданків, 45 = 40 + 5.

Мета: актуалізувати десятковий склад числа; знайомити учнів із поданням числа у вигляді суми розрядних доданків; знайомити із додаванням і відніманням числа 10; формувати вміння розв’язувати задачі; замінювати просте іменоване число складеним; обчислювати значення виразів на кілька дій; закріпити знання правил знаходження невідомого компонента.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Дізнайся результат виконання ланцюжка дій .

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3.  Попрацюй із намистинками (кружками)

Слайд4.  Прочитай числа: 15, 73. Визнач, скільки в кожному числі десятків і скільки одиниць. Як можна отримати ці числа? Склади відповідні рівності.

Слайд5-11. Запиши числа.

Слайд12. Підкресли одноцифрові числа однією рискою, а двоцифрові – двома.

Слайд13-19. Прочитай числа. Визнач, скільки в кожному числі десятків і скільки одиниць. Як можна отримати ці числа? Усно склади відповідні рівності.

Слайд20. Рухлива вправа.

Слайд21. Розглянь, як Олеся замінила число 37 сумою: 37 = 30 + 7.

Слайд22. Заміни числа сумою розрядних доданків.

Слайд23. Усно заміни числа сумою розрядних доданків.

Слайд24. Графічний диктант.

Слайд25. Фізкультхвилинка.

Слайд26. Перевір за таблицею «Сотня», чи правильно складено рівності..

Слайд27. Прочитай числа сьомого стовпчика таблиці «Сотня». На скільки менше кожне попереднє число? Число якого розряду змінюється? Склади усно відповідні рівності.

Слайд28. Рухлива вправа.

Слайд29. Виконай короткий запис задачі. Розв’яжи задачу.

Слайд30. Розв’яжи задачу.

Слайд31. На вечірку Наталка, Оля та Світланка наділи костюми Лева, Зайця та Лисиці. Відомо, що Оля була не в костюмі Лева та не в костюмі Зайця, а Світланка буле не в костюмі Зайця. У якому костюмі була кожна дівчинка?

ЗМ (закріплення матеріалу)

Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні