Каталог матеріалів

Урок №12 з образотворчого мистецтва для 2 класу за Масол, Л. М. - Різнобарв’я голосів оркестру

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №12. Різнобарв’я голосів оркестру

Казкові, фантастичні зображення. Колорит

ХТД: Вправа використання техніки роздмухування плям у зображенні рослин (акварель, трубочка для соку).

Зображення казкового лісу технікою роздмухування плям (акварель, трубочка для соку).

Мета: вчити малювати у техніці роздмухування плям; розвивати вміння бачити та виявляти виразні асоціації в малюнку за допомогою плям різних за виглядом та розміром (силуетне зображення), правильно організовувати зображення в композицію; виховувати бажання створювати прекрасне в техніці роздмухування плям.

Очікувані результати: здобувач освіти вміє малювати у техніці роздмухування плям; виявляє виразні асоціації в малюнку за допомогою плям різних за виглядом та розміром (силуетне зображення), правильно організовувує зображення в композицію; розуміє поняття «силуетне зображення» та вміє його створювати; бере участь в обговоренні вражень, описує власні враження.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою:  усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, прагнення доцільно використовувати свій час для творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан)

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, трубочка для соку.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Гра «Мікрофон»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Перегляньте казку «Лисиця і Куріпка».

Слайд5. Дайте відповіді на запитання.

Слайд6. Слово вчителя

Слайд7. Розгляньте зображення.

Слайд8. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд9-10. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд11. Потренуйтеся утворювати листочок, дерево й квіточку способом роздмухування плям (акварель, трубочка для соку).

Слайд12. Рухлива вправа

Слайд13. Намалюйте казковий ліс, роздмухуючи плями
(акварель, трубочка для соку).

Слайд14. Послідовність виконання

Слайд15. Гімнастика для очей

Слайд16. Продемонструйте власні малюнки

Підсумок

Слайд17. Розгляньте дерева. Допоможіть розподілити їх на дві групи за кольором: теплі, холодні.

Слайд18. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд19. Рефлексійна вправа «Дерево зростання»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні