Каталог матеріалів

Урок №12 для 5 класу з етики за Л. Давидюк - Позитивні і негативні емоції в житті людини. Які бувають емоції?

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку етики за підручником «Етика» Л. Давидюк, А. Мельник

 

Урок № 12. Позитивні і негативні емоції в житті людини. Які бувають емоції? Яке значення мають позитивні емоції в житті людини? Яке значення мають негативні емоції в житті людини?

Мета: з’ясувати зміст поняття «позитивні емоції», «негативні емоції»; вміти пояснити роль позитивних та негативних емоцій у житті людини; розкрити значення позитивних та негативних емоцій в житті людини; розвивати уміння прислуховуватися до себе; виховувати повагу до людей та оточуючого світу, прагнення до самовдосконалення.

Очікувані результати: учень розуміє та пояснює значення поняття «позитивні емоції», «негативні емоції»; вміє пояснити роль позитивних та негативних емоцій у житті людини; розкриває значення позитивних та негативних емоцій в житті людини; бере участь у груповій роботі, враховуючи індивідуальні особливості і потреби; виконує різні ролі в груповій роботі; розпізнає приклади поведінки, дружньої до навколишнього середовища; вирізняє ознаки доброчинності.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Мотивація навчальної діяльності.

Слайд 6. Актуалізація опорних знань.

ІІ. Основна частина

Слайд 8. Прочитай фрагмент вірша Павла Тичини «Гаї шумлять» у підручнику на сторінці 90. Уяви картини, змальовані поетом.

Слайд 9. Виконай завдання.

Слайд 10. Дай відповіді на питання.

Слайд 11. Граматика етики.

Слайд 12. Виконай завдання.

Слайд 13. Виконай завдання.

Слайд 14. Виконай завдання.

Слайд 15. Гімнастика для очей.

Слайд 16. Виконай завдання.

Слайд 17. Дай відповіді на питання.

Слайд 18. Прочитай текст у підручнику на сторінці 93. Виділи нову для тебе інформацію.

Слайд 19. Скарбничка етики.

Слайд 20. Виконай завдання. Опиши словами емоції, які відчуває.

Слайд 21. Зобрази за допомогою кольорів (використовуючи олівці чи фарби) позитивні емоції.

Слайд 22. Виконай завдання.

Слайд 23. Дай відповіді на питання.

Слайд 24. Виконай завдання.

Слайд 25. Дай відповіді на питання.

Слайд 26. Розглянь репродукцію картини іспанського художника Сальвадора Далі «Обличчя війни».

Слайд 27. Прочитай текст у підручнику на сторінках 95-96. Що нового ти дізнався/дізналася з тексту?

Слайд 28. Прочитай фрагмент казки Володимира Читая про Жабу Душку у підручнику на сторінці 96.

Слайд 29. Зобрази за допомогою кольорів (використовуючи олівці чи фарби) негативні емоції.

Слайд 30. Виконай завдання.

Слайд 31. Розглянь інформаційний плакат до теми «Позитивні та негативні емоції в житті людини» на с. 98. Поясни його назву.

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання

Слайд 32. Пояснення домашнього завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 33. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні