Каталог матеріалів

Урок №12 для 4 класу з музичного мистецтва за Масол Л.М. - Національні мотиви в мистецтві кримських татар та греків (продовження).

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №12. Національні мотиви в мистецтві кримських татар та греків (продовження). Ольвія, Херсонес. Мікіс Теодоракіс «Сиртакі». Темп танцю. Будова сцени. Створення власних рухів та виконання танцю на імпровізованій сцені до пісні «Сиртакі»

Мета: формувати ключові мистецькі предметні компетентності, необхідні для художньо-творчого самовираження. Розвивати ритмічне чуття дитини, музичний смак, вміння характеризувати й порівнювати танцювальну музику. Виховувати повагу до культурних цінностей у процесі пізнання мистецтва; плекання пошани до вітчизняної та зарубіжної мистецької спадщини.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя.

Слайд5. Ольвія, Херсонес. Мікіс Теодоракіс. «Сиртакі».

Слайд6. Який темп танцю?

Слайд7. Греція – батьківщина театру. У давні часи актори виступали в масках. Вистави супроводжував хор.

Слайд8. Назви деяких складових будівлі театру тобі можуть здатися відомими. Ось, наприклад, орхестра або скена.

Слайд9. Пригадай свої улюблені театральні вистави. До якого з видів театрального мистецтва вони належать?

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Пригадаємо текст пісні «Дружба і достлук».

Слайд12. Виконання пісні «Фотограф, друзі, я».

Слайд13. Розгадай ребус.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні