Каталог матеріалів

Урок №12 для 4 класу з образотворчого мистецтва за О. Калініченко - Мистецька палітра Німеччини. Портрет. Створення спільної композиції «Королівський бал».

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №12 Мистецька палітра Німеччини. Портрет. Створення спільної композиції «Королівський бал»

Мета: навчити учнів створювати подвійний портрет; розширити знання учнів про культуру Німеччини; розвивати уміння створювати ілюстрації, працювати в колективі, уяву, фантазію; виховувати любов до мистецтва.

Обладнання: мультимедійний комплект, папір, акварель, пензлик, склянка для води, ножиці, клей, ватман.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Дайте відповіді на запитання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд4. Віртуальна подорож Німеччиною.

Слайд5. Розповідь вчителя.

Слайд6-8. А які казки братів Грімм запам’яталися вам?

Слайд9-10. Розповідь вчителя.

Слайд11. Розгляньте подвійний портрет.

Слайд12. Розповідь вчителя.

Слайд13. Проаналізуйте композиції.

Слайд14.Пофантазуйте, якими ви бачите образи головних героїв та героїнь казки братів Грімм, що вам найбільше до вподоби («Попелюшка», «Спляча красуня», «Бременські музиканти», «Кіт у чоботях»).

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд16-19. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва.

Слайд20. Намалюйте подвійний портрет принца і принцеси за мотивами цієї казки (акварель)

Підсумок

Слайд21. Гімнастика для очей.

Слайд22. Продемонструйте власні малюнки.

Слайд23. Після обговорення виконаних робіт створіть спільну композицію «Королівський бал».

Слайд24. Пригадайте улюблений літературний твір.

Слайд25. Обговоріть з друзями та подругами.

Рефлексія

Слайд26. Рефлексія «Світлофор настрою». Перейдіть дорогу, використавши пропуск у вигляді цеглинки LEGO.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні