Каталог матеріалів

Урок №12 для 2 класу з інформатики - Люди і машини. Інтелектуальна поведінка машин. Передавання інформації від людини до пристрою і навпаки.

«___»__________ 20___ року

Урок №12. Люди і машини. Інтелектуальна поведінка машин. Передавання інформації від людини до пристрою і навпаки.

Цілі: сформувати поняття «інтелект», «штучний інтелект», навчити розрізняти види інтелектів та знаходити між ними відмінності, познайомити з пристроями введення та виведення інформації на основі робототехніки; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Тип уроку:

  • засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Повідомлення теми і мети уроку

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

ІІІ. Актуалізація опорних знань

  • Розгадай ребус

Слайд3-6. Люди. Говорити будемо про людей, та їхню роль в сучасному суспільстві.

Слайд7-10. Пристрої, що нас оточують. Про ті які доступні нам, та котрими ми користуємось.

Слайд11-14. Робот. А також про найдивовижніші винаходи людей – роботів.

  • Повторення раніше вивченого матеріалу (Слайд15)
  1. В яких професіях комп’ютер допомагає людині?
  2. Які функції у диктофона?
  3. Навіщо людині нетбук?
  4. Які функції фото рамки?
  5. В чому різниця між фотоапаратом і відеокамерою?

Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.

Фізкультхвилинка

А зараз, шановні діти давайте поглянемо на екран (слайд з фізкультхвилинкою) та попробуємо повторити всі ці дії які будуть нам демонструвати герої на екрані (відео фізкультхвилинка)

Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

  • Практичне завдання (Слайд41)

Виконання інтерактивних завдань

  • Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

Підбиття підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд42)
  1. Що таке інтелект? Яким він буває?
  2. Чи всі пристрої мають штучний інтелект?
  3. Як називається найбільш популярний робот світу?
  4. Яким чином роботи та інша комп’ютерна техніка може обмінюватись інформацією?
Коментарі до даного матеріалу поки відсутні