Каталог матеріалів

Урок №12 для 5 класу із зарубіжної літератури за Н. Міляновською - Літературна казка та її ознаки. Ганс Крістіан Андерсен «Снігова королева». Боротьба добра і зла в казці.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку зарубіжної літератури з використанням навчального посібника «Зарубіжна література» (підручник для 5 класу) Н. Міляновська

Урок № 12. Літературна казка та її ознаки. Ганс Крістіан Андерсен «Снігова королева». Боротьба добра і зла в казці

Мета: ознайомити з цікавими факти з життя Ганса-Крістіана Андерсена, охарактеризувати національні особливості казкаря; читати та сприймати на слух незнайомий текст, визначати головну та другорядну інформацію; відповідати на запитання за змістом; стисло переказувати зміст прочитаного, акцентувати увагу на окремих деталях; учитись складати й оформлювати висловлювання згідно з усталеними нормами сучасної української мови; розуміти, що таке добро і зло.

Очікувані результати: наводить кілька цікавих фактів з життя Ганса-Крістіана Андерсена, визначає національні особливості казкаря; читає та сприймає на слух незнайомий текст, визначає головну та другорядну інформацію; відповідає на запитання за змістом тексту; стисло переказує зміст прочитаного, акцентує увагу на окремих деталях; вчиться складати й оформлювати висловлювання згідно з усталеними нормами сучасної української мови; може пояснити на матеріалі прочитаного тексту, що таке добро і зло.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Фронтальне опитування

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Словничок

Слайд 6. Робота з підручником

Слайд 7. Бесіда

Слайд 8-10. Перегляд відео та обговорення

Слайд 11. Робота з підручником

Слайд 12. Створення асоціативного грона

Слайд 13. Фронтальне опитування

Слайд 14. Гімнастика для очей

Слайд 15. Робота в групах

Слайд 16-17. Вправа «Крісло автора»

Слайд 18. Фронтальне опитування

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Робота в групах

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні