Каталог матеріалів

Урок №12 з української літератури для 6 класу за В. Архиповою - Дмитро Луценко «Як тебе не любити, Києве мій». Історія пісні

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української літератури за підручником «Українська література». Автор: Архипова В. (2023)» для 6 класу за програмою НУШ.

Урок № 12.

Тема. Дмитро Луценко «Як тебе не любити, Києве мій». Історія пісні

Мета: ознайомити з піснею літературного походження «Як тебе не любити, Києве мій», вчити відтворювати зміст почутих пісень, визначати жанровий різновид пісні; формулювати висновки відповідно до поставленого завдання на основі аналізу пісень; розвивати навички читання літературних пісень відповідно до особливостей інтонації; толерантно реагувати, використовуючи формули мовного етикету, етично висловлювати власне ставлення до почутого.

Очікувані результати: формування предметних компетентностей: читає літературні пісні відповідно до особливостей інтонації; визначає основні мотиви пісень; розрізняє відому й нову для себе інформацію; висловлює в усній та/або письмовій формі власні почуття, враження, викликані прочитаним, своє ставлення до зображених у поезії явищ; аналізує зміст написаного з погляду цілісності та повноти викладу.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація.

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайди 1-2.

Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми і мети уроку.

Актуалізація опорних знань.

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 6. Питання – відповідь.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 8. Читання статті на с. 45.

Слайд 9. Прослуховування пісні «Як тебе не любити, Києве мій» О. Пономарьова.

Слайд 10. Читання пісні «Як тебе не любити, Києве мій» на с. 45-46.

Слайд 11. Аналізуємо.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайд 13. Розглянь карту знань. Що ти дізнався / дізналася про авторів пісні?

Слайд 14. Робота в групах.

Слайд 15. Перевір себе.

Слайд 16. Творча майстерня.

Закріплення вивченого

Слайди 17-18. Увідповідніть художні засоби та їхні приклади.

Слайди 19-20. Увідповідніть пісню з її характеристикою.

Слайд 21. Рефлексійна мішень.

Слайд 22. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні