Каталог матеріалів

Урок №12-13 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Н. Гущина - Безпечна поведінка в побуті. Правила користування побутовими приладами.

«____»___________20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Гущина Н.І., Василашко І.П. для 5 класу за програмою НУШ

Урок №012-13. Безпечна поведінка в побуті. Правила користування побутовими приладами. Особиста безпека вдома.

Мета: ознайомити з правилами безпечної поведінки вдома, правилами користування побутовими приладами; наголосити на правилах особистої безпеки вдома.

Очікувані результати: учень обґрунтовує необхідність власної відповідальності за поведінку в побуті; діє відповідально за алгоритмом у небезпечних ситуаціях, використовуючи інформацію, що міститься в тексті інструкції; моделює ситуацію надання першої долікарської допомоги в разі травматизму чи поганого самопочуття; здатний викликати необхідні рятувальні служби, повідомляючи відповідно до ситуації необхідну інформацію; розпізнає ймовірні небезпеки побутового походження; моделює послідовність дій у небезпечних ситуаціях, побутового походження; звертається до фахівців у небезпечних ситуаціях, наслідкам яких не може зарадити власними силами.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-8. Організація класу. Гра «Створюємо настрій».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 9. Робота з ілюстрацією.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 10. Робота з підручником.

Слайд 11. Дай відповіді на запитання.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайд 13-14. За наведеними ситуаціями пригадайте правила безпечної поведінки. Порівняйте свої відповіді з порадами рубрики «Експертна думка».

Слайд 15. Запам'ятай!

Слайд 16. Перевір свої знання та навички разом з експерткою Державної служби надзвичайних ситуацій. Знайди відповіді на запитання.

Слайд 17. Прочитай відповіді на запитання.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

Слайд 19-23. Розгляньте ситуації. Проаналізуйте та обговоріть, як необхідно діяти за формулою особистої безпеки, щоб уникнути небезпечних ситуації. Скористайтеся порадами на с. 40.

Слайд 24. Запам'ятай!

Слайд 25. Проаналізуй інформацію з плаката. Дай відповіді на запитання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 26. Використовуючи інформацію з плаката, розробіть алгоритми дій у запропонованих ситуаціях.

Слайд 27. Обміркуй вислови однолітків. Чи можеш ти сказати те саме про себе? Що тобі вдається добре? Над чим тобі ще треба попрацювати?.

Слайд 28. Дай відповіді на запитання.

Підсумок

Слайд 29. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні