Каталог матеріалів

Урок №119 для 6 класу з математики за А. Мерзляк - Розв’язування вправ і задач на множення раціональних чисел.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк)

Урок № 119.  Розв’язування вправ і задач на множення раціональних чисел.

Мета: сформувати і закріпити вміння застосовувати правила множення раціональних чисел; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вільно вміють розв’язувати вправи і задачі на множення раціональних чисел.

 

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5. Завдання Мудрої сови.

Слайд 6-7. Рухлива гра. Фізкультхвилинка

Слайд 8-24. Робота з підручником. виконання завдання 1-4 рівня: №1009, 1013, 1015, 1017, 1019.

Слайд 25. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 26. Завдання. Виконай множення:

1) 72∙ (-5); 2) -42 ∙ 13;

3) -4,9 ∙ (-2,8); 4) 5,01 ∙ (-4,7).

Слайд 27. Завдання. Порівняй:

1) -3,8 ∙ 4,5 і -17; 2) -3,8 ∙ (-2,6) і 10;

3) -3,6 ∙0,45 і -1,62.

Слайд 28. Завдання. З однієї станції у протилежних напрямках одночасно вирушили два поїзди. Перший рухався зі швидкістю 62 3/5 км/год, а другий — 60 4/5 км/год. Знайди відстань між поїздами через 2,5 год.

Слайд 29. Завдання для найдопитливіших.

Якого найбільшого значення може набувати вираз 13 - (а + 6)2, і для якого значення а це справджується?

Підсумок

Слайд 30. Підсумок уроку.

Рефлексія

Слайд 31. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 32. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні