Каталог матеріалів

Урок №118 для 1 класу з математики за С.О. Скворцовою - Додаємо і віднімаємо на основі складу чисел першої сотні.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №118. Додаємо і віднімаємо на основі складу чисел першої сотні.

Мета: формувати вміння додавання до круглого числа окремих одиниць, віднімання від двоцифрового числа його десятків або одиниць; формувати вміння виконувати додавання і віднімання на основі десяткового складу числа; розв’язувати задачі; закріплювати правила знаходження невідомого компонента арифметичних дій додавання і віднімання; формувати вміння обчислювати значення виразів у кілька дій, виконувати дії з круглими числами.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Дізнайся результат виконання кожного ланцюжка дій.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3.  Попрацюй з намистинками (кружками)

Слайд4.  Перевір чи правильно Оленка позначила кількість намистинок картками з числами. Назви склад кожного числа.

Слайд5. Рухлива вправа.

Слайд6-13. Запиши числа. В запису кожного числа підкресли одиниці однією рискою, десятки – двома.

Слайд14. Запиши числа. В запису кожного числа підкресли одиниці однією рискою, десятки – двома.

Слайд15. Пригадай взаємозв’язок арифметичних дій додавання та віднімання. Обчисли значення сум. Із кожної рівності на додавання склади по дві рівності на віднімання.

Слайд16. Геометрична хвилинка.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18. Знайди значення виразів.

Слайд19. Знайди значення виразів.

Слайд20. Встав пропущені числа, щоб одержати істинні рівності.

Слайд21. Рухлива вправа.

Слайд22. Розв’яжи задачу.

Слайд23. Виконай завдання.

Слайд24. Порівняй іменовані числа.

ЗМ (закріплення матеріалу)

Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

Рефлексія