Каталог матеріалів

Урок №117 для 1 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Якими бувають тварини?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №117. Якими бувають тварини?

Мета: ознайомити учнів із різноманітністю тварин в природі, з істотними ознаками диких і свійських тварин; розвивати спостережливість, увагу; виховувати дбайливе ставлення до тварин.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Із поданих складів утворіть слово та дізнайтеся тему уроку.

Слайд5. Розглянь малюнки. Що їх об’єднує?

Слайд6. Поміркуй.

Слайд7. Гра «Назви тварину»

Слайд8. Розглянь тварин. Які з них не живуть в Україні?

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10-12. Розгляньте малюнки, яких тварин ми можемо зустріти на лісовій галявині?

Слайд13. Дикі тварини.

Слайд14. Свійські тварини.

Слайд15. Назви тварин. Розкажи, які з них дикі? Які свійські?

Слайд16. Поміркуй.

Слайд17. Як ти гадаєш?

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Слово вчителя.

Слайд20. Вчимо тварин у Київському зоопарку.

Слайд21. Обери тварин, які піклуються про себе самі. Як їх називають?

Слайд22-23. Гра «Незавершене речення»

Слайд24. Назви казку. Про яких тварин в ній розповідається?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25. Цікаво знати.

Підсумок.

Рефлексі.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні