Каталог матеріалів

Урок №117 для 1 класу з математики за С.О. Скворцовою - Додаємо і віднімаємо на основі складу чисел першої сотні.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №117. Додаємо і віднімаємо на основі складу чисел першої сотні.

Мета: актуалізувати вміння додавати на основі десяткового складу числа в межах 20, віднімання від числа другого десятка його одиниць або десятків; перенести цей спосіб міркування на випадки додавання до круглого числа окремих одиниць, віднімання від двоцифрового числа його десятків або одиниць; формувати вміння виконувати додавання і віднімання на основі десяткового складу числа; розв’язувати задачі; закріплювати правила знаходження невідомого компонента арифметичних дій додавання і віднімання; формувати вміння обчислювати значення виразів у кілька дій, виконувати дії з круглими числами.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Попрацюй із математичними матеріалами.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3.  Знайди значення сум за схемами.

Слайд4.  Знайди значення сум за схемами.

Слайд5. Попрацюй із намистинками (кружками)

Слайд6. Рухлива вправа.

Слайд7. Якщо від двоцифрового числа відняти його одиниці, то залишаться десятки.

Слайд8. Якщо від двоцифрового числа відняти його десятки, то залишаться одиниці.

Слайд9. Графічний диктант.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Знайди значення виразів.

Слайд12. Знайди значення різниць за схемами.

Слайд13. Знайди значення виразів у хоча б одному зі стовпчиків.

Слайд14. Рухлива вправа.

Слайд15. Знайди значення виразів. Що спільне у виразах кожного стовпчика?

Слайд16. Які числа треба вставити, щоб одержати істинні рівності?

Слайд17. Накресли два відрізка: перший завдовжки 1 дм, а другий відрізок – коротший за ного. Запиши довжини відрізків.

ЗМ (закріплення матеріалу)

Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні