Каталог матеріалів

Урок №116 для 3 класу з української мови за К. Пономарьовою - Розвиток зв’язного мовлення. Пишу переказ тексту. Зозуля

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит з розвитку мовлення «Малюю словом»)

 

Урок № 116. Розвиток зв’язного мовлення. Пишу переказ тексту. Зозуля

 

Мета: учити учнів застосовувати набуті знання, уміння та навички у процесі виконання завдань; вчити писати розповіді на основі малюнків, вірша, вражень від музичного твору та власних спостережень, викладати свої думки в письмовій формі; розвивати аналітичне мислення, увагу; виховувати спостережливість, взаємоповагу; інтерес до оточуючого, любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Повідомлення теми уроку.

Слайд 4. Гімнастика для очей.

Слайд 5. Відгадай загадку.

Слайд 6. Завдання 2. Разом з однокласниками й однокласницями пограйте в «Мікрофон». Візьми інтерв'ю за поданими запитаннями.

Слайд 7. 3. Послухай, як кує зозуля. Що ти уявляєш, чуючи ці звуки?

Слайд 8. Завдання 4. Прочитай текст.

Слайд 9. Фізкультхвилинка.

Слайд 10. Завдання 5. Дай відповіді на подані запитання.

Слайд 11. Згадай, як писати переказ.

Слайд 12. Завдання 6. Прочитай ще раз текст. Визнач, скільки частин він має.

Слайд 13. Завдання 7. Склади і запиши план тексту «Зозуля».

Слайд 14. Завдання 8. Перекажи текст усно. Скористайся складеним планом.

Слайд 15. Завдання 9. Приготуйся записати переказ тексту. Зверни увагу,

як пишуться подані слова.

Слайд 16. Завдання 10. Запиши переказ тексту. Розпочни із заголовка.

Слайд 17. Завдання 11. Прочитай свій твір. Якщо знайдеш помилки – виправ їх.

Слайд 18. Завдання 12. Намалюй кольоровими олівцями ілюстрацію

до свого тексту.

Слайд 19. Завдання 13. Якщо бажаєш, прочитай у кріслі автора свій твір для однокласників і однокласниць.

Підсумок

Рефлексія

Слайд 20. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 21. Рухлива вправа.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні