Каталог матеріалів

Урок №115 для 2 класу з літературного читання за О. Савченко - Фантазуємо і створюємо казку. Ліна Костенко «Вербові сережки»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) О.Савченко.

Урок № 115. Фантазуємо і створюємо казку. Ліна Костенко «Вербові сережки»

Мета: продовжувати ознайомлення учнів з творами Ліни Костенко,; формувати вміння створювати власні твори; удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; спонукати інтерес до віршування, виховувати любов до художнього слова, до навколишнього світу, здатність помічати його красу.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Психологічна настанова на урок. Вправа «Посмішка».

Слайд 4-10. Артикуляційні вправи. Вправи на постановку дихання та розвиток артикуляції.

Слайд 11. Робота над скоромовкою.

Слайд 12. Робота над загадкою.

Слайд 13-14. Бесіда. Повідомлення теми та завдань уроку.

Слайд 15. Фізкультхвилинка

Слайд 16. Бесіда. Повідомлення теми та завдань уроку.

Слайд 17. Повідомлення теми та завдань уроку.

Пригадайте: Ліна Костенко.

Слайд 18. Робота із заголовком вірша Ліни Костенко «Вербові сережки».

Слайд 19. Читання вірша вчителем.

Слайд 20. Словникова робота.

Слайд 21. Читання «пірамідок» слів на одному подиху. Прочитайте слова, що означають дію предмета; ознаку предмета. Виберіть і прочитайте найдовше слово; найкоротше.

Слайд 22. Рухлива вправа для очей

Слайд 23. Читання тексту учнями. Вправа «Рибки». Бесіда за змістом тексту з елементами вибіркового читання.

Слайд 24. Вправа «Крісло автора». Робота в групах. Складання казки про пригоди дівчаток, яким верба подарувала чарівні сережки.

Слайд 25. Підказки, як створити казку.

Слайд 26. Вправа «Незакінчені речення».

Слайд 27. Рухлива вправа.

Слайд 24. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого).

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні