Каталог матеріалів

Урок №114-115 для 3 класу з української мови за К. Пономарьовою - Застосувую вивчене

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

 

Урок № 114-115. Застосувую вивчене

Мета: формувати і розвивати предметні і ключові компетентності (мовно-літературну, загальнокультурну, соціальну); розвивати самостійність, творчість, допитливість, зв’язного мовлення, творчої уяви, критичного мислення, граматичної пильності, вміння робити висновки, ухвалювати рішення; удосконалювати навички письма; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-6. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

Слайд 7. Повідомлення теми уроку.

Слайд 8. Хвилинка каліграфії. Запиши словникові слова.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 10. Вправа 1. Прочитай повідомлення Читалочки, змінивши слова, подані в дужках. Визнач мету цього тексту.

Слайд 11. Вправа 2. Випиши з тексту про Переяслав виділені слова в дві колонки. Підкресли слова, які не змінюються за числами.

Слайд 12. Вправа 3. Спиши текст про Переяслав, розкривши дужки.

Слайд 13. Вправа 4. Розглянь світлини з музеїв Переяслава. Чи здогадуєшся, у яких музеях вони зроблені? Доведи свою думку.

Слайд 14. Вправа 5-6. Прочитай повідомлення Родзинки. Поясни орфограми у виділених словах. Спиши повідомлення Родзинки, розкривши дужки. Числа записуй словами.

Слайд 15. Вправа 6. Спиши повідомлення Родзинки, розкривши дужки. Числа записуй словами.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Слайд 17-18. Вправа 7. Прочитай повідомлення Щебетунчика. Що тебе найбільше зацікавило?

Слайд 19-20. Вправа 8. Випиши в колонку слова, виділені в тексті про парк. Розбери їх за будовою.

Слайд 21-22. Вправа 9. Добери до виписаних слів спільнокореневі і запиши поряд з ними. Підкресли слова, у яких відбулося чергування голосних звуків у корені.

Слайд 23-24. Вправа 10. У якому з цікавих місць Київщини тобі хотілося б побувати? Чому? Напиши про це текст (3–4 речення).

Слайд 25. Вправа 11. Друзі хочуть висловити тобі побажання. Прочитай його.

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 26. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 27. Рухлива вправа.

 

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні