Каталог матеріалів

Урок №114-115 для 2 класу з математики за С.О. Скворцовою - Вивчаємо правила порядку виконання дій у виразах. Діагностична робота

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №114-115. Вивчаємо правила порядку виконання дій у виразах. Діагностична робота.

Мета: формувати поняття арифметичної дії множення та ділення; актуалізувати знання і розуміння відомих випадків множення та ділення, відомих правил порядку виконання дій у виразах; ознайомити учнів із правилом порядку виконання дій у виразах без дужок, що містять дії різного ступеня, у виразах із дужками, що містять дії різного ступеня; формувати вміння визначати порядок виконання дій у виразах, розв’язувати складені задачі; підготувати учнів до контрольної роботи.

 Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 14. Завдання 1. Знайди значення виразів. Запиши результати.

Слайд 15. Правила порядку виконання дій у виразах.

Слайд 16.  Завдання 2. У якому порядку слід виконувати дії у виразах із дужками? Знайди значення виразів. Запиши результати.

Слайд 17.  Правила порядку виконання дій у виразах.

Слайд 18. Завдання 3. Знайди значення виразів відповідно до зазначеного порядку дій.

Слайд 19. Завдання 4. Перевір, чи правильно зазначено порядок виконання дій. Знайди значення виразів. Запиши результати.

Слайд 20. Правила порядку виконання дій у виразах.

Слайд 21. Завдання 5. Перевір, чи правильно зазначено порядок виконання дій. Знайди значення виразів.

Слайд 22. 4. Прочитай вирази. У кружках зазнач порядок виконання дій.

Слайд 23. Фізкультхвилинка.

Слайд 24. Завдання 7. Розглянь, як складено короткий запис і схему задачі. Розділи задачу на прості й склади план розв'язування поданої задачі.

Слайд 25. Завдання 7. Розв'яжи задачу. Склади та розв'яжи обернену задачу, щоб шуканим у ній було число 8.

Слайд 26. Рухлива вправа.

Слайд 27. Завдання 1. Згадай, у якому порядку слід виконувати дії у виразах без дужок. Знайди значення виразів.

Слайд 28. Завдання 2. У якому порядку слід виконувати дії у виразах із дужками? Знайди значення виразів.

Слайд 29. Завдання 3. Перевір, чи правильно зазначено порядок виконання дій. Якщо є помилки, виправ їх. Знайди значення виразів. Запиши результати.

Слайд 30. Завдання 5. Перевір, чи правильно зазначено порядок виконання дій. Знайди значення виразів.

Слайд 31. Рухлива вправа.

Слайд 32. Домашні тренувальні вправи. 

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні