Каталог матеріалів

Урок №113 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Запис двоцифрових чисел у нумераційній таблиці. Порівняння чисел. Складання задач за короткими записами. Креслення відрізків.

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №113. Обчислення на основі нумерації. Порівняльний аналіз змісту і розв’язання задач. Обчислення кругових виразів на дві дії. Вимірювання і побудова відрізків.

 

Мета: формувати вміння додавати й віднімати числа на основі нумерації; вдосконалювати вміння розв’язувати задачі; вдосконалити вміння розв’язування кругових виразів; робота над розвитком вміння вимірювати та побудови відрізків; розвивати логічне мислення, увагу дітей; математичне мовлення учнів; виробляти самостійність у роботі; виховувати інтерес до математики, бажання вчитися й здобувати знання.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слай6. Виконай завдання.

Слайд7. Спиши, вставляючи пропущені числа.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Виконай завдання.

Слайд10. Склади задачу за малюнками із запитаннями.

Слайд11. Розв’яжи задачу.

Слайд12. Знайди значення виразів.

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14. Склади задачі про книжки зі словом продали.

Слайд15. Обчисли кругові вирази.

Слайд16. Заповни пропуски та розв’яжи вирази.

Слайд17. Виміряй відрізки.

Слайд18. Виконай завдання.

Слайд19. Рухлива вправа.

Слайд20. Склади й розв’яжи задачі про квіти.

Слайд21. До кожного малюнка знайди відповідний вираз. З’єднай лініями.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні