Каталог матеріалів

Урок №113 з математики для 6 класу. Н. Тарасенкова та ін. - Ділення раціональних чисел.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н. Тарасенкова)

Урок № 113. Ділення раціональних чисел.

Мета: сформувати навички виконання ділення над раціональними числами; обчислення значень виразів, що містять раціональні числа; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

          Очікувані результати: учні вміють застосовувати властивості ділення до раціональних чисел.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5- 7. Теоретичний матеріал.

Слайд 8-9. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 10-34. Робота з підручником. виконання завдання 1-4 рівня: №1336, 1337, 1342, 1343, 1345, 1347, 1349, 1351.

Слайд 35. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 36. Завдання.

Який знак («+» чи «-») має частка:

1) -16 : (-8);      2) 40 : (-12);

3) -18 : 6;          4) -9 : (-18);

5) -13 : 0,01;     6) 19 : (-3)?

 Слайд 37. Завдання.  Обчисли частку: 1)  -112/5: (−3 4/5)
2)  -42/7  :1 19/21?

Слайд 38. Завдання.  Знайди значення виразу -12 : а + 41,76, якщо а = 0,4. Відтак дізнаєшся масу (у кілограмах) Кекса — найважчого кота України.

Слайд 39.Завдання для найдопитливіших.

Чи існує квадрат, довжина сторони якого в сантиметрах є цілим числом, а його площа до того ж дорівнює 501 501 501 501 см2?

Підсумок

Слайд 40. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 41. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 42. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні