Каталог матеріалів

Урок №113 для 3 класу з математики за Н. Листопад - Ділення круглих чисел виду 60 : 3, 600 : 3. Знаходження частини від числа. Периметр трикутника. Розв’язування задач.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад

Урок № 113.

Тема: Ділення круглих чисел виду 60 : 3, 600 : 3. Знаходження частини від числа. Периметр трикутника. Розв’язування задач.

Мета: вчити учнів ділити двоцифрові, трицифрові числа на одноцифрові; формувати вміння обчислювати вирази; актуалізувати знання учнів про порядок дій у виразах; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4 - 9. Усне опитування.

10 – 11. Усне опитування.

Слайд. 12. Хвилинка каліграфії.

Слайд 13. Знайди значення виразу а – а : 10, якщо а = 20,

а = 10, а = 300.

Слайд 14. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 15. Прочитай добутки. Поясни, як знайшли частки.

Слайд 16. Розглянь записи й поясни, як знаходили кожну частку.

Слайд 17. Розглянь записи й поясни, як знаходили кожну частку.

Слайд 19. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20. Розв¢яжи задачу.

Слайд 21. Розв¢язання.

Слайд 22. Знайди значення виразів.

Слайд 23. Розв¢яжи задачу.

Слайд 24. Розв¢язання.

Слайд 25. Фізкультхвилинка.

Слайд 26. Розв¢яжи задачу.

 Слайд 27 - 28. Знайди периметр трикутника, у якого є прямий кут.

Слайд 29. Заповни таблицю.

Слайд 30. Знайди значення виразу 3 · а – а : 10, якщо а =20, а = 200, а = 300

Слайд 31. Заповни таблицю.

Слайд 32. Запиши пропущені числа.

Слайд 33. Знайди кожної величини : 1 доба, 1год, 1хв.

Підсумок

Слайд 34. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 35.

.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні