Каталог матеріалів

Урок №111 для 1 класу з письма за К. Пономарьовою - Розпізнавання слів, які відповідають на питання скільки?. Вправляння у читанні числових виразів.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (письмо) з використанням навчального посібника «К. Пономарьова»

ІІ семестр

Урок №111. Розпізнавання слів, які відповідають на питання скільки?. Вправляння у читанні числових виразів.

Мета: удосконалювати навичку письма; формувати уміння розпізнавати слова, які відповідають на питання скільки?, складати з ними речення; розвивати вміння правильно читати числові вирази, розгадувати ребуси; виховувати інтерес до навчання. 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Потренуйтесь писати букви і їх з’єднання.

Слайд3. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Допоможи Ґаджикові знайти слова, які відповідають на питання скільки? Постав біля них значок ☑

Слайд5. Запиши слова позначені значком ☑

Слайд6. Рухлива вправа.

Слайд7. Яке із записаних слів називає найбільше число? Склади й запиши речення з цим словом.

Слайд8. Фізкультхвилинка.

Слайд9. Прочитай числові вирази. Перший починай зі слова до, а другий – зі слова від. Обчисли їх результати й запиши числом і словом.

Слайд10. Прочитай і відгадай загадку Родзинки. Підкресли слова, які відповідають на питання скільки?.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Склади й запиши речення зі словом-відгадкою.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд13. Розгадай ребуси Родзинки.

Підсумок

Рефлексія