Каталог матеріалів

Урок №111 для 3 класу з математики за С. Скворцовою - Додаємо і віднімаємо числа трьома способами

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекта «Математика. 3 клас. С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко» (підручник у 2-х частинах; навчальний зошит у 4-х частинах; додаток «Працюю самостійно» у 4-х частинах; методичний супровід для учителя).

Урок № 111. Додаємо і віднімаємо числа трьома способами

Мета: формувати навички додавання і віднімання круглих чисел, удосконалювати навички множення та ділення круглих трицифрових чисел; закріпити прийоми додавання та віднімання частинами, додавання на підставі правила додавання суми до числа, віднімання на підставі правила віднімання числа від суми, порозрядне додавання та віднімання; формувати обчислювальні навички; формувати вміння розв’язувати задачі на знаходження четвертого пропорційного, у яких однаковою є загальна величина та величина одиниці вимірювання або кількості, алгебраїчним або арифметичним методом; формувати вміння розв’язувати задачі, які містять знаходження частини від числа; формувати вміння заносити дані до таблиці; формувати вміння розв’язувати рівняння.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2-3. Емоційне налаштування та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 4.  Усний рахунок. Зошит «Працюю самостійно № 3», с.22, завдання № 68.

Слайд 5-8.  Усне опитування.

Слайд 9.  Рухлива вправа для очей.

Слайд 10-12. Хвилинка каліграфії.

Слайд 13. Усний рахунок. Завдання 1. Виконай арифметичні дії.

Слайд 14-15. Завдання 2. Поясни, як закінчити обчислення.

Слайд 16. Завдання 3. Знайди значення виразів зручним для тебе способом.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Слайд 18-19. Завдання 4. Розв’яжи задачу.

Слайд 20-28. Завдання 5. Розв’яжи задачі арифметичним або алгебраїчним методом.

Слайд 29. Завдання 6. Знайди значення виразів.

Слайд 30. Завдання 7. Назви споруди Києва від вищої до нижчої. Занеси ці дані до таблиці.

Слайд 31. Рухлива вправа.

Слайд 32-33. Завдання 1. Поясни, як закінчити обчислення. Скористайся підказками. Який ще прийом можна застосувати для обчислення поданих суми і різниці?

Слайд 34-35. Завдання 2. Знайди значення виразів зручним для тебе способом.

Слайд 36. Завдання 3. Віднови істинні рівності.

Слайд 37-38. Завдання 4. Розв’яжи задачу. Склади та розв’яжи обернені задачі.

Слайд 39. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Слайд 40-41. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 42. Пояснення завдань домашньої роботи.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні