Каталог матеріалів

Урок №110 для 1 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Як вивчати будову рослин?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №110. Як вивчати будову рослин?

Мета: формувати вміння розрізняти органи рослин, називати їх, з'ясувати значущість кожної частини рослин; розвивати увагу, мислення, мовлення; виховувати естетичне сприймання рослин, дбайливе ставлення до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організаційний момент.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Розглянь схему. Які органи мають квіткові рослини?

Слайд5. Рухлива вправа.

Слайд6. Відгадай загадку.

Слайд7. Поміркуй.

Слайд8. Довідничок.

Слайд9. Розглянь квітки півонії та кропиви. Чи вони відрізняються?

Слайд10. Розгляньте окремі частини рослини, назвіть їх.

Слайд11. Назвіть органи рослини та для чого вони необхідні.

Слайд12. До нас на урок завітав дідусь.

Слайд13-15. Розповідь дідуся Кореня.

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Слайд17. Дай відповідь на запитання.

Слайд18. «Утворіть» пари: плід — листок.

Слайд19. Назви органи росини.

Слайд20. Гра «М’яч передавай – органи рослини називай»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Висновок.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні