Каталог матеріалів

Урок №110 для 3 класу з української мови за К. Пономарьовою - Спостерігаю за зв'язком речень у тексті

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 3 класу у 2-х частинах; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

 

Урок № 110. Спостерігаю за зв'язком речень у тексті

Мета: поглибити знання про будову тексту, зв'язок речень у тексті; вчити визначати тему і мету тексту, добирати заголовки, складати план тексту; виконувати завдання за зразком; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-5. Організація класу. Гра «Створюємо настрій».

Слайд 6. Перевірка набутих знань. Закінчи речення.

Слайд 7. Повідомлення теми уроку.

Слайд 8. Хвилинка каліграфії. Запиши словникові слова.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 10. Вправа 1. Прочитай текст. Придумай заголовок.

Слайд 11. Вправа 1. Проведи дослідження.

Слайд 12. Вправа 1. Перевір себе за правилом.

Слайд 13-14. Вправа 2. Спиши текст і підкресли слова, які зв’язують речення в ньому.

Слайд 15-16. Вправа 3-4. Прочитай текст. Яка мета цього тексту? Придумай до нього заголовок. Яке слово зв’язує речення в тексті про друзів? Як впливає на текст повторення цього слова? Запиши заголовок і текст, замінивши слово, що повторюється.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

Слайд 18-21. Вправа 5-6. Прочитай повідомлення Ґаджика. Назви слова, які допомогли уникнути повторів. Склади і запиши план тексту про Майдан Незалежності.

Слайд 22. Вправа 7. Чи доводилось тобі бувати на Майдані Незалежності? А може, ти тільки мрієш там побувати? Напиши про це текст (3–4 речення).

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 23. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 24. Рухлива вправа.

Домашнє завдання.

Слайд 25-28. Пояснення домашнього завдання.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні