Каталог матеріалів

Урок №11 музичного мистецтва для 6 класу за Л. Кондратовою - Сюжет у творах мистецтва

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Г. Кондратова»

Урок №11. Сюжет у творах мистецтва

Сприймання: Симфонія соль мінор невідомого автора початку XIX ст. Частина 4. Козачок, С. Людкевич. «Прикарпатська симфонія». Частина 1, В. Попадюк. Уривок з оркестрової фантазії (у виконанні Національного оркестру народних інструментів).

Розучування: «Заспіваймо пісню за Україну» (слова і музика

О.О. Пономарьова)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Пригадайте.

Слайд4. Запам’ятайте.

Слайд5-6. Слово вчителя

Слайд7. Обговоріть.

Слайд8. Слово вчителя

Слайд9. Розгляньте схему. Які з цих жанрів вам відомі? Спробуйте пригадати прізвища авторів і назви симфонічних творів, які ви слухали на уроках мистецтва у 5-му класі.

Слайд10. Слово вчителя

Слайд11. Запам’ятайте.

Слайд12. Слово вчителя

Слайд13. Послухайте: Симфонія соль мінор невідомого автора початку XIX ст. Частина 4. Козачок.

Слайд14. Обговоріть.

Слайд15. Ознайомтеся з історією розвитку музики, скориставшись власним ґаджетом.

Слайд16. Обговоріть.

Слайд17. Послухайте: С. Людкевич. «Прикарпатська симфонія».

Частина 1.

Слайд18. Обговоріть.

Слайд19. Скористайтеся ґаджетом і знайдіть краєвиди Прикарпаття, які співзвучні характеру музики симфонії.

Слайд20. Дізнайтеся більше про творчість С. Людкевича, скориставшись власним ґаджетом.

Слайд21. Слово вчителя

Слайд22. Запам’ятайте.

Слайд23-25. Слово вчителя

Слайд26. Послухайте: В. Попадюк. Уривок з оркестрової фантазії (у виконанні оркестру народних інструментів Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки).

Слайд27. Обговоріть.

Слайд28. Гімнастика для очей

Слайд29. Послухайте пісню «Заспіваймо пісню за Україну» (слова і музика О. О. Пономарьова).

Слайд30-31. Розучуємо пісню «Заспіваймо пісню за Україну».

Слайд32. Виконуємо пісню «Заспіваймо пісню за Україну».

Слайд33. Гра «Неперервний ланцюжок».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд34. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Слайд35. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд36. Оціни роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні