- Головна
- Інформатика
- 4 Клас
- Андрусич О. О. , Стеценко І. Б. Інформатика. 4 клас.
- №11 - Інструктаж з БЖД. Роль службових слів під час побудови алгоритмів. Логічні висловлювання. Заперечення. Розв’язування логічних задач. Застосування логіки в повсякденному житті.
Урок №11 для 4 класу з інформатики за О. Андрусич - Інструктаж з БЖД. Роль службових слів під час побудови алгоритмів. Логічні висловлювання. Заперечення. Розв’язування логічних задач.
«___»__________ 20___ року
Урок №11. Роль службових слів під час побудови алгоритмів. Логічні висловлювання. Заперечення. Розв’язування логічних задач. Застосування логіки в повсякденному житті
Очікувані результати: учні знають поняття «висловлювання», «алгоритм», «команда»; розуміють різницю між ними; вільно використовують у своєму мовленні ці поняття; вміють створювати алгоритми, використовуючи службові слова «якщо», «то», «не».
Мета: актуалізувати знання учнів про висловлювання, команди, алгоритми; навчити створювати алгоритми з використанням службових слів «якщо», «то», «не»; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проєктор.
Програмне забезпечення: мультимедійний проектор
Хід уроку
І. Організаційний та мотиваційний етап
- Привітання з класом
Добрий день вам, любі діти,
Хочу я вам побажати
Всі знання із апетитом
На уроці поглинати.
А щоб ці знання і вміння
Вам не стали тягарем,
Побажаю всім терпіння
І старання.
Тож почнем!
- Повторення правил техніки безпеки
- Повідомлення теми і мети уроку
Сьогодні на уроці ми з вами:
- дослідимо, як слова не, і та або впливають на зміст висловлювань;
- познайомимося з новим виконавцем — Кенгуру.
- Інтелектуальна розминка
IІ. Актуалізація знань учнів
Демонстрація навчальних слайдів.
ІІІ. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок
Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил безпеки та санітарно-гігієнічних норм.
ІV. Рефлексія й підсумок навчальної діяльності
В уроці присутні:
- План-конспект
- Поширений конспект
- Відеодоповнення
- Фізкультхвилинка
- Результат практичної роботи
- Мультимедійна презентація
- Інструкційна картка