Каталог матеріалів

Урок №109 для 5 класу з математики за Н. Тарасенковою - Розв’язування вправ та задач на порівняння десяткових дробів .

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н.А. Тарасенкова)

Урок № 109. Розв’язування вправ та задач на порівняння десяткових дробів.

Мета: закріпити правила порівняння десяткових дробів, сформувати вміння виконувати завдання, у яких передбачено застосування правила порівняння десяткових дробів; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють виконувати завдання, у яких передбачено застосування правила порівняння десяткових дробів.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Усні приклади.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6. Повторення основних правил порівняння десяткових дробів.

Слайд 7-8. Рухлива вправа.

Слайд 9-22. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 2 - 4 рівня складності № 1071, 1094, 1099, 1100, 1102, 1105.

Слайд 23. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 24. Завдання: Запишіть три десяткових дроби, які на координатному промені містяться між числами 5,2 і 6?

Слайд 25. Завдання. У числі 23,2272852 закресліть три двійки так, щоб отримати: якнайбільше число; якнайменше число..

Слайд 26. Індивідуальна робота.

Запишіть значення величин в однакових одиницях

вимірювання та порівняйте їх:

2,37 кг і 2375,3 г;

29,4 мм і 2,94 см;

3) 5,8 ц і 572,4 кг;

4) 29,5 км і 2954,8 м.

Слайд 27. Задачі на логіку.

В одній кімнаті знаходяться три вимикачі , а в другій – три лампи. Кожний вимикач обслуговує одну з лампочок. Як дізнатися, який вимикач з’єднано з якою лампочкою, якщо в кімнату з лампочками можна вийти лише один раз?

Підсумок

Слайд 28. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 29. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 30. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні