Каталог матеріалів

Урок №108 для 2 класу з математики за С.О. Скворцовою - Вивчаємо назви компонентів та результатів дій множення і ділення

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №108. Вивчаємо назви компонентів та результатів дій множення і ділення.

Мета: формувати поняття арифметичної дії множення та ділення; ознайомити з назвами компонентів арифметичних дій множення та ділення; вчити читати добутки та частки, називаючи компоненти; формування розв’язувати задачі.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 3.  Усна лічба.

Слайд 4.  Хвилинка каліграфії.

Слайд 5-6. Математичний диктант.

Слайд 7. Рухлива вправа.

Слайд 8. Завдання 1. Виконай арифметичні дії.

Слайд 9-12. Завдання 2. Знайди значення виразів. Прочитай вирази різними способами.

Слайд 13. Перший множник. Другий множник. Добуток.

Слайд 14. Перший множник. Другий множник. Добуток.

Слайд 15. Завдання 3. Прочитай рівності з назвами компонентів і результату арифметичної дії.

Слайд 16-19. Завдання 4. Знайди значення виразів. Прочитай вирази різними способами.

Слайд 20. Фізкультхвилинка.

Слайд 21. Зменшуване, від'ємник, різниця. Ділене, дільник, частка.

Слайд 22. Перший множник. Другий множник. Добуток.

Слайд 23. Ділене. Дільник. Частка.

Слайд 24. Завдання 5. Прочитай рівності з назвами компонентів і результату арифметичної дії.

Слайд 25. Завдання 6. Зістав задачі. Чим вони відрізняються? Як їх відмінність вплине на розв'язання? Якою ще дією можна розв'язати задачу 2?

Слайд 26. Рухлива вправа.

Слайд 27-30. Завдання 1. Знайди значення виразів. Прочитай рівності.

Слайд 31-32. Завдання 2. Знайди значення виразів. Прочитай вирази різними способами.

Слайд 33. Завдання 4. Прочитай рівності з назвами компонентів і результату дії.

Слайд 34. Завдання 5. Розв'яжи задачу. Склади і розв'яжи обернену задачу, щоб шуканим у ній було число 70.

Слайд 35. Домашні тренувальні вправи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні