Каталог матеріалів

Урок №108 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Лічба десятками в межах 100. Порівняння іменованих чисел в межах 100. Задачі на знаходження суми. Поділ многокутника відрізками.

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №108. Лічба в межах 100. Визначення кількості десятків і одиниць у двоцифрових числах. Задачі на знаходження невідомого доданка. Взаємозв’язок між діями додавання і віднімання. Обчислення виразів. Побудова геометричних фігур за зразком.

 

Мета: систематизувати знання чисел у межах 100; вивчити кількості десятків і одиниць у двоцифрових числах; формувати вміння розв'язувати задачі на знаходження невідомого доданка; вдосконалювати вміння в обчисленні виразів; формувати вміння будувати фігури за зразком; розвивати логічне мислення, увагу дітей; математичне мовлення учнів; виробляти самостійність у роботі; виховувати інтерес до математики, бажання вчитися й здобувати знання.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Виконай завдання.

Слайд6. Виконай завдання.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Знайди значення виразів.

Слайд9. Розв’яжи задачу.

Слайд10. Розв’яжи задачу.

Слайд11. Накресли відрізок, довжина якого дорівнює різниці 1 дм 3 см – 1 см.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13. Розв’яжи вирази.

Слайд14. Розв’яжи задачу.

Слайд15. Перевір, чи правильно склали короткий запис і схему задачі. Розв’яжи її.

Слайд16. Накресли такі фігури.

Слайд17. Рухлива вправа.

Слайд18. Розв’яжи задачу.

Слайд19. Розв’яжи задачу.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні