Каталог матеріалів

Урок №107 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Утворення чисел від 90 до 100. Лічба в межах 100. Задачі на суму та остачу.

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №107. Лічба десятками в межах 100. Утворення чисел, запис чисел, називання чисел першої сотні. Порівняння іменованих чисел. Задачі на знаходження суми трьох доданків. Обчислення виразів.

 

Мета: систематизувати знання чисел у межах 100; вивчити порядок чисел першої сотні, їх десяткового складу; закріпити знання способів порівняння чисел і вміння порівнювати іменованих числел; формувати вміння розв'язувати задачі на знаходження суми трьох доданків; розвивати вміння в обчисленні виразів на дві дії; розвивати логічне мислення, увагу дітей; математичне мовлення учнів; виробляти самостійність у роботі; виховувати інтерес до математики, бажання вчитися й здобувати знання.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Виконай завдання.

Слайд6. Запиши число, у якому:…..

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Знайди значення виразів.

Слайд9. Розв’яжи виразів.

Слайд10. Розв’яжи нерівності.

Слайд11. Скільки всього копійок зліва? Справа?

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13 - 14. Розв’яжи задачі.

Слайд15. Виконай завдання.

Слайд16. Розв’яжи нерівності.

Слайд17. Рухлива вправа.

Слайд18. Вибери маршрут, який приведе котика до клубочка .

Слайд19. Склади й розв’яжи задачі.

Слайд20.Розв’яжи задачу.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні