Каталог матеріалів

Урок №107 для 3 класу з літературного читання за Богданець-Білоскаленко Н. І. - Л.Українка «Стояла я і слухала весну»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку читання з використанням підручника для 3 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) Н. БОГДАНЕЦЬ-БІЛОСКАЛЕНКО, Ю. ШУМЕЙКО.

Урок №107. Леся Українка «Стояла я і слухала весну»

Мета: продовжувати знайомити учнів з творчістю української письменниці Лесі Українки; прищеплювати дітям любов до читання; вдосконалювати навички правильного, свідомого, виразного читання; розвивати мислення, пам’ять; розвивати мовлення, насичувати словниковий запас школяра; викликати цікавість, інтерес, формувати щоденну потребу в книзі і бажання читати, інсценізувати й ілюструвати їх; виховувати почуття дружби та взаємодопомоги; розвивати інтерес до навчання.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

Слайд 3-5. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

Слайд 6. Робота зі скоромовкою.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8. Дайте відповідь на питання.

Слайд 9-10. Знайомтесь - українська письменниця, перекладачка, фольклористка, культурна діячка. Входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України.

Слайд 11. Прочитайте виразно вірш. Придумайте до нього заголовок.

Слайд 12. Рухлива вправа.

Слайд 13. Дайте відповідь на питання.

Слайд 14. Самостійне читання вірша.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

Слайд 16. Конкурс на кращого читця вірша.

Слайд 17. Творче завдання.

Слайд 18. Вправа «Крісло автора».

Слайд 19. Завдання для «художників».

Слайд 20. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні