Каталог матеріалів

Урок №107 для 2 класу з літературного читання за О. Савченко - Читання – класні «ліки» (з журналу «Барвінок»)

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) О.Савченко.

Урок № 107. Читання – класні «ліки» (з журналу «Барвінок»).

Мета: продовжувати формувати уявлення про користь читання; навчати розмірковувати над заголовком перед читанням твору і після його аналізу, визначати і усвідомлювати інформацію з тексту; закріплювати навички свідомого, правильного, виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; виховувати допитливість, любов до читання, повагу до книг.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Психологічна налаштування на урок. Вправа «Створюю настрій».

Слайд 4-8. Вправи на постановку дихання та розвиток артикуляції.

Слайд 9-10. Читацька розминка. Робота над чистомовкою.

Слайд 11. Вправа «Шифрувальники». Спробуйте розшифрувати вислів відомого українського поета Івана Франка, з'єднавши приголосні і голосні.

Слайд 12. Бесіда. Повідомлення теми та завдань уроку.

Слайд 13. Читання передмови до статті вчителем.

Слайд 14. Бесіда за передмовою.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

Слайд 16. Робота із заголовком статті.

Слайд 17. Читання статті вчителем. Читання з позначками. Під час читання діти стежать за текстом і роблять позначки на полях: «+» – я цього не знав/не знала; «!» – це суперечить тому, що я знав/знала; «?» – я хочу про це запитати.

Слайд 18. Словникова робота.

Слайд 19. Рухлива вправа для очей.

Слайд 20. Словникова робота. Читання слів «луною» учнем, який гарно читає.

Слайд 21. Читання статті учнями. Вправа «Бджілки»: напівголосне читання. Бесіда за змістом статті.

Слайд 22. Рухлива вправа.

Слайд 23. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого).

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні