Каталог матеріалів

Урок №107-108 для 1 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Чому кажуть, що родючий ґрунт — «батько» врожаю?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко

Урок №107-108. Чому кажуть, що родючий ґрунт — «батько» врожаю? Моя творча праця. Як подарувати радість? Виготовлення букета із кольорового паперу.

Мета: уточнити і розширити уявлення учнів про ґрунт; показати його значення для живої природи і господарської діяльності людини; розказати учням від чого залежить урожай рослин, формувати вміння спостерігати, аналізувати, робити висновки; виховувати бажання піклуватися про природу своєї місцевості.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай. Який ґрунт найродючиший?

Слайд6. Що рослині потрібно для розвитку?

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Словничок.

Слайд9. А від чого залежить урожай рослин?

Слайд10. Слово вчителя.

Слайд11-15. Як люди доглядають за ґрунтом?

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Слайд17. Цікаво знати.

Слайд18. Розглянь малюнки, для чого потрібно доглядати за ґрунтом?

Слайд19-20. Пам’ятка. Аби ґрунт був родючим…

Слайд21. Висновок.

Слайд22. Цікаво знати.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Творча праця.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні