Каталог матеріалів

Урок №106 для 5 класу з математики за Н. Тарасенковою - Розв’язування вправ та задач з десятковими дробами.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор Н.А. Тарасенкова)

Урок № 106. Розв’язування вправ та задач з десятковими дробами.

Мета: закріпити поняття про десяткові дроби; домогтися засвоєння розрядів десяткового дробу; сформувати вміння читати й записувати десяткові дроби та зображувати десятковий дріб на координатному промені; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють читати й записувати десяткові дроби та зображувати десятковий дріб на координатному промені.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Обчисли усно.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6-7. Основні поняття теми.

Слайд 8-9. Рухлива вправа.

Слайд 10-22. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1 - 3 рівня складності № 1066, 1078, 1080, 1082, 1084.

Слайд 23. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 24. Завдання: Запишіть у вигляді правильного дробу або мішаного числа: 1) 7,63; 2) 19,2; 3) 56,09; 4) 589,018; 5) 90,006; 6) 0,097

Слайд 25. Завдання. Виміряйте довжину і ширину зошита та запишіть результат у дециметрах. Знайдіть площу аркуша зошита та запишіть її в квадратних дециметрах.

Слайд 26. Індивідуальна робота.

На скільки сума найбільшого двоцифрового й найменшого трицифрового чисел менша від найбільшого трицифрового числа?

Слайд 27. Задачі на логіку.

У двох ящиках 30,8 кг груш. Коли з першого ящика переклали у другий 1,5 кг груш, то в першому залишилося на 1,8 кг більше, ніж стало у другому. Скільки кілограмів груш було спочатку в кожному ящику?

Підсумок

Слайд 28. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 29. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 30. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні