Каталог матеріалів

Урок №106 для 4 класу з української мови за М. Вашуленко - Навчаюся писати закінчення дієслів 2-ї особи однини і множини теперішнього і майбутнього часу.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «М. Вашуленко, Н. Васильківська, С. Дубовик»

Урок №106. Навчаюся писати закінчення дієслів 2-ї особи однини і множини теперішнього і майбутнього часу.

Мета: вчити учнів розпізнавати дієслова 2-ї особи, правильно писати і вживати їх у мовленні; розвивати мислення школярів, вміння виділяти головне; виховувати інтерес до вивчення рідної мови; розвивати вміння дотримувати правильної постави, здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії;

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 3. Перевірка домашніх тренувальних вправ.

Слайд 4. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 5. Рухлива вправа.

Слайд 6 . Розглянь таблицю. Зроби висновок про правопис закінчень

дієслів 2-ї особи однини і множини теперішнього і майбутнього

часу.

Слайд 7-8. Прочитай і розкажи у класі.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Слайд 10. Прочитай і відгадай загадку.

Слайд 11-12. Випиши із загадки дієслова. Познач у них закінчення.

Слайд 13. Добери спільнокореневі дієслова до слова-відгадки. Запиши їх.

Розбери за будовою.

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 15. Виразно прочитайте вірш Валентина Бичка. Визначте його

головну думку. Доберіть до нього заголовок.

Слайд 16. Випишіть із вірша дієслова теперішнього часу. Поставте їх у всіх

особових формах однини і множини. Запишіть утворені форми.

Слайд 17. Виразно прочитайте вірш Валентина Бичка. Визначте його

головну думку. Доберіть до нього заголовок.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні