Каталог матеріалів

Урок №105 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Утворення і назви чисел від 21 до 39. Лічба в межах 39.Розв’язування задач з двома запитаннями. Порівняння іменованих чисел

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №105. Числа в межах 70. Утворення, назви чисел, читання, їх запис. Розв’язування задач на зменшення числа на кілька одиниць. Побудова ламаної. Обчислення виразів на дві дії.

 

Мета: ознайомити учнів з утворенням і назвами чисел в межах 70, їх послідовністю, вправлятися в лічбі; удосконалювати вміння порівнювати числа; розвивати вміння побудови ламаної; розвивати вміння в обчисленні виразів на дві дії; розвивати логічне мислення, увагу дітей; математичне мовлення учнів; виробляти самостійність у роботі; виховувати інтерес до математики, бажання вчитися й здобувати знання.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Поміркуй, як одержали сорок.

Слайд6. Виконай завдання.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Скільки паличок треба прибрати, щоб їх залишилося двадцять?.

Слайд9. Виконай завдання.

Слайд10. Скільки яєць розписали?

Слайд11. Розв’яжи задачу.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13. Виконай завдання.

Слайд14. Розв’яжи задачу.

Слайд15. Склади й розв’яжи задачу за малюнком.

Слайд16. Розв’яжи задачу.

Слайд17. Поміркуй та заповни пусті цеглини.

Слайд18. Рухлива вправа.

Слайд19. Склади й розв’яжи задачі за схемами про квіти мати – й – мачуха.

Слайд20.Знайди значення виразів.

Слайд21.Запиши число у якому:….

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні