Каталог матеріалів

Урок №104 для 3 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Текст-есе.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «Українська мова та читання. 3 клас. У 2-х частинах. Частина 1». Кравцова Н., Придаток О., Романова В.

 

Урок №104. Текст-есе.

 

Мета: ознайомити з новим типом тексту, вчити розрізняти його серед інших типів тексту за характерними ознаками, розвиток зв’язного мовлення, уміння працювати в групах; вчити знаходити прекрасне в довкіллі.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Психологічна налаштування на урок. Вправа «Спіймай настрій».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 5. Вправа-гра «Обери доріжку».

Повідомлення теми уроку

Слайд 6. Повідомлення теми уроку.

Слайд 7. Гімнастика для очей.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8. Зіскануй QR-код та переглянь відео.

Слайд 9. Вправа «Квест-цікавинка».

Слайд 10. Хвилинка каліграфії.

Слайд 11. Вправа 345. Прочитай текст. Чи впізнав / упізнала ти звірятко? Що тобі вже відомо про нього?

Слайд 12. Досліди, який тип цього тексту. Яка мета тексту?

Слайд 13. Запам'ятай!

Слайд 14. Вправа 346. 1. Прочитай текст. Доведіть одні одним, що цей текст — есе. Який висновок робить автор? Як перегукується висновок із назвою есе?

Слайд 15. Ромашка Блума.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 17-18. Вправа 347. 1. Прочитай уривки з казки «Подорож на Край Світу» Ольги Зубер. Яка мета кожного уривку? Які це тексти?

Слайд 19. Вправа 347. Виконай завдання на вибір: спиши послідовно розміщені три речення тексту-есе або спиши послідовно розміщені три речення тексту-опису.

Слайд 20. Вправа «З’єднайка».

Слайд 21. Оберіть з Літературного читання будь-які три речення та запишіть їх.

Слайд 22. Метод «Шість капелюхів, що мислять».

Підсумок

Слайд 23. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні