Каталог матеріалів

Урок №104 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Складання задач за малюнком і запитаннями, схемами. Підбір запитання до умови. Кругові вирази.

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №104. Послідовність чисел від 1 до 20. Числа від 21 до 40. Утворення, назви чисел, читання, їх запис. Задачі на збільшення і зменшення числа на кілька одиниць. Побудова відрізків. Порівняння іменованих чисел.

 

Мета: закріпити знання порядку чисел від 1 до 20 та від 21 до 40, їх десяткового складу; закріпити знання способів порівняння чисел і вміння порівнювати числа в цих межах; вдосконалювати навички додавання та віднімання чисел; вдосконалити навички складання та розв’язування задач на збільшення і зменшення числа на кілька одиниць; розвивати вміння будувати відрізки; розвивати логічне мислення, увагу дітей; математичне мовлення учнів; виробляти самостійність у роботі; виховувати інтерес до математики, бажання вчитися й здобувати знання.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Склади нерівності та рівність за малюнком.

Слайд6.Заповни пропуски.

Слайд7. Знайди значення виразів.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Розглянь малюнок та дай відповідь на питання.

Слайд10. Розглянь малюнок та заповни пропуски.

Слайд11. Заповни пропуски.

Слайд12. Як отримати наступне число за числом 29?

Слайд13. Виконай завдання.

Слайд14. Фізкультхвилинка..

Слайд15. Обведи на кожному малюнку відповідну кількість паличок.

Слайд16. Виконай завдання.

Слайд17. Розв’яжи задачу.

Слайд18. Скільки паличок треба додати, щоб одержати число сорок?.

Слайд19. Накресли один відрізок завдовжки 1 дм, а інший на 5 см коротший.

Слайд20. Рухлива вправа.

Слайд21. Розв’яжи нерівності.

Слайд22. Розв’яжи задачу.

Слайд23. Розв’яжи задачу.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні