Каталог матеріалів

Урок №104 для 3 класу з літературного читання за А. Савчук - Дослідження медіа «Веснянки». Зірка Мензатюк «Молоданчик». Поділ тексту на частини

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку читання з використанням підручника для 3 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) А.Савчук.

Урок №104. Дослідження медіа «Веснянки». Зірка Мензатюк «Молоданчик». Поділ тексту на частини. Складання плану. Переказ тексту за складеним планом.

Мета: ознайомити учнів з казкою Зірки Мензатюк «Молоданчик»; вчити виділяти головне, удосконалювати навички свідомого, виразного читання прозових творів, збагачувати словниковий запас учнів. Розвивати критичне мислення, творчі здібності, мовлення. Виховувати повагу до культурної спадщини українського народу, повагу до традицій, бажання їх вивчати.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-7. Психологічне налаштування на урок. Вправа - правила уроку «Дай мені 5».

Слайд 8-9. Артикуляційні вправи.

Слайд 10. Робота з чистомовкою.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 11. Зіскануйте QR-код та перегляньте відео «Веснянки».

Слайд 12. Дайте відповіді на запитання.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 14. Читаємо швидко.

Слайд 15. Щоденні 5. Читаю для себе. Уважно, вдумливо читайте. Якщо у творі будуть моменти чи події, які справлять на вас найбільше враження, викличуть якісь спогади, здивування, захоплення (це може бути, як схвалення, так і засудження), то запишіть ці уривки на бланк у ліву частину аркуша. У правій частині прокоментуйте уривок (можна розпочинатися зі слів-зразків, поданих у таблиці).

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 17. Прочитай вірш різними способами.

Слайд 18. Вправа «Дуель».

Слайд 19. Вправа «Входження в малюнок».

Підсумок

Слайд 20. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні