Каталог матеріалів

Урок №103 для 2 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Як активно відпочивати?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №103. Як активно відпочивати?

Мета: ознайомити учнів про те, який буває відпочинок; навчити розпізнавати активний і пасивний відпочинок; сприяти формуванню у дітей свідомого та відповідального ставлення до власного здоров'я як однієї з найважливіших життєвих цінностей.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Бесіда на тему «Відпочинок – найкращий спосіб відновити сили»

Слайд5. Відпочинок буває:

Слайд6-10. Що роблять діти на фото? Як вони відпочивають: активно чи пасивно?

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12-13. Що роблять діти на фото? Як вони відпочивають: активно чи пасивно?

Слайд14. Розглянь фото. Склади правила катання на роликах.

Слайд15. Розглянь малюнки. Які правила порушують діти?

Слайд16. Запам’ятай.

Слайд17. Цікаво знати…

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Запам’ятай.

Слайд20. Бесіда на тему «Як я люблю відпочивати»

Слайд21. Де зображено активний відпочинок?

Слайд22. Скільки часу триває ваш нічний сон? Скільки триває навчальний день? Порадьтеся з дорослими і зробіть висновок: чи достатньо часу ви спите, проводите часу на свіжому повітрі тощо.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Кошик запитань.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні