Каталог матеріалів

Урок №103 з курсу "Я досліджую світ" для 2 класу за Бібік Н. М. - Вчимося спостерігати. Літній квест.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку Я досліджую світ за підручником та зошитом «Я досліджую світ. 2 клас. Автори: Надія Бібік та Галина Бондарчук (2023)» для 2 класу за програмою НУШ (2023-2024 н.р.)

 

Урок №103. Вчимося спостерігати. Літній квест.

Очікувані результати: учні розширюють уявлення про літо як пору року, його ознаки і прикмети; розвивають вміння виділяти прикмети кожної пори року; формують уявлення про природне явище – веселку;

Мета:

формування предметних компетентностей:

розширювати уявлення учнів про літо як пору року, його ознаки і прикмети; розвивати вміння виділяти прикмети кожної пори року; формувати уявлення учнів про природне явище – веселку; розвивати пізнавальний інтерес, допитливість, спонукати бажання бачити прекрасне у навколишньому середовищі; виховувати любов до природи, дбайливе ставлення до неї;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати охайність, уважність;

здоров’язберігаючої: вправляти у правильному розміщенні олівця учнів, які пишуть правою/лівою рукою; розвивати окомір, увагу, дрібні м’язи руки та м’язову пам’ять дітей, увагу, логічне мислення;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

Організаційний етап

Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3-7.  Психологічне налаштування на урок. Вправа - правила уроку «Дай мені 5».

Слайд 8. Ранкове коло.

Слайд 9. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд 10. Гімнастика для очей.

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 11-13.  Робота з загадкою. Відгадайте про який місяць йде мова.

Повідомлення теми і мети уроку

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 14.  Розглянь малюнок. Опиши, яким буває літній день. Що ти відчуваєш улітку органами чуття?

Слайд 15.  Слово вчителя.

Слайд 16.  Розглянь малюнок. Склади розповідь про те, чим займаються в господарстві влітку.

Слайд 17.  Фізкультхвилинка

ІV. Закріплення вивченого матеріалу.

Слайд 18.  За малюнками склади правила літнього відпочинку.

Слайд 19.  Розглянь малюнки. Поміркуй і скажи.

Слайд 20.  Вибери, хто з дітей дотримується правил їзди на велосипеді.

Слайд 21.  Знайди й обведи на малюнках помилки художника.

Слайд 22.  Проведи дослідження влітку за поданим планом. Занотуй результати своїх спостережень.

Слайд 23-25.  Рухаючись за напрямком стрілочок, прочитай і запиши народні прикмети про літо. Перевір їх.

Слайд 26. Online завдання.

Слайд 27. Вправа «Мікрофон».

Рефлексія «Острів».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні