Каталог матеріалів

Урок №103 для 3 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Текст-міркування.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «Українська мова та читання. 3 клас. У 2-х частинах. Частина 1». Кравцова Н., Придаток О., Романова В.

 

Урок №103. Текст-міркування.

 

Мета: формувати уявлення про текст-міркування, вчити розрізняти тексти-міркування за їх характерними ознаками; розвивати мовлення, критичне мислення, розширювати знання про українські сучасні та старовинні ігри, виховання бажання вивчати українську мову, бажання дізнаватися нове.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Психологічна налаштування на урок. Вправа «Спіймай настрій».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 5. Вправа «Так — ні».

Повідомлення теми уроку

Слайд 6. Повідомлення теми уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7. Вправа «Квест».

Слайд 8. Хвилинка каліграфії.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Слайд 10. Вправа 341. 1. Прочитай текст. Чи любиш ти гратися в геоборд?

Слайд 11. Дослідіть, який тип цього тексту. Як ви гадаєте, з якою метою написаний текст?

Слайд 12. Запам'ятай!

Слайд 13. Мовне дослідження. Досліди будову тексту-міркування.

Слайд 14. Запам'ятай!

Слайд 15. Вправа 342. 1. Прочитайте текст. Доведіть, що це текст-міркування.

Слайд 16. Вправа 342. Виконай завдання на вибір: спиши твердження або спиши кінцівку.

Слайд 17. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 18-19. Вправа 343. Прочитай. Визнач тип текстів.

Слайд 20-21. Вправа 154. Прочитай. Познач, які це тексти. Спиши другий текст. Підкресли усі підмети.

Слайд 22-23. Вправа 155. Прочитай. Познач, які це тексти. Опиши свою улюблену квітку кількома реченнями.

Слайд 24. Оберіть з Літературного читання будь-які три речення та запишіть їх.

Слайд 25. Online завдання.

Підсумок

Слайд 26-27. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні