Каталог матеріалів

Урок №101 для 1 класу з математики за Гісь О. М., Філяк І. В. - Розв’язування задач різних типів з одиницями маси.

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «за підручником О. М. Гісь, І. В. Філяк»

Урок №101. Розв’язування задач різних типів з одиницями маси. Порівняння, додавання і віднімання іменованих чисел, виражених у кілограмах.

Мета: навчити дітей розв’язувати задачі різних типів з одиницями маси; закріплювати вміння записувати результати вимірювання маси; порівнювати, додавати та віднімати іменовані числа, виражені в кілограмах; розв’язувати задачі тих видів, що вивчали (на зменшення числа на кілька одиниць; на різницеве порівняння); порівнювати число та значення числового виразу; розвивати обчислювальні навички; виховувати бажання вивчати й оберігати природу.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3-4. Повторення вивченого матеріалу. Гра «Робимо мед»

Слайд 5-8. Повторення вивченого матеріалу. Усне розв’язування задач

Слайд 9. Мотивація навчальної діяльності

Слайд 10. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 11-12. Робота з підручником. Робота над завданням

Слайд 10-11. Опрацювання нового матеріалу. Робота з підручником

Слайд 12. Дихальна гімнастика

Слайд 13-16. Робота з підручником. Розв’язування задач різних типів з одиницями маси

Слайд 17. Фізкультхвилинка

Слайд 18-19. Настанова вчителя. Сиди правильно. Орієнтування в зошиті

Слайд 20-21. Робота у зошиті

Слайд 22. Пальчикова гімнастика

Слайд 23. Робота у зошиті

Слайд 24. Рухлива вправа

Слайд 25-27. Закріплення вивченого матеріалу. Робота над завданням

Слайд 28. Робота над завданням

Слайд 29. Рефлексія. Бесіда

Слайд 30-31. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні